Header 2
 
پرداخت توسط کارتهای شتاب
 
 
ورود اعضا
 
 
سبد خريد
 
سبد خرید
نام کالا تعداد کالا  
قيمت کل : 0 ريال
 
گروهها
 
 
SIEMENS
 

لطفا توجـــــه فرمایید : 
در کنتـــــرل کــالا علاوه بر تجهیزات آکبند ، تجهیزات استوک اتوماسیون زیمنس نیز موجود است ، جهت کسب اطلاعات بیشتر به تجهیزات استوک زیمنس در لیست تجهیزات رجوع و یا با شماره تلفن  35414106-051 تماس حاصل فرمایید . 
تاریخ: ‎۱۳۹۴/۰۷/۱۱ ۱۲:۴۳
گروه: تجهیزات زیمنس
نویسنده: محمد جواد جهانفر


 
اطلاع رسانی
 

475 Field/HART Communicator  با کد های فنی مختلف با قیمت مناسب و تحویل 15 روزه تقدیم حضور می گردد ، جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 35414106-051  تماس حاصل فرمایید. 
 
 

تاریخ: ‎۱۳۹۲/۰۵/۲۶ ۱۰:۵۷
گروه: ابزاردقیق
نویسنده: مهدی توانا


 
تبلیغات
 
 
همکاران
 
قابل توجه همکاران محترم
کنترل کالا آمادگی دارد بر اساس شرایط زیر نسبت به ارائه تجهیزات تولیدی یا قابل ارائه توسط  آن شرکت محترم اقدام نماید .قابل ذکر است معرفی و ارائه کالا در " کنترل کالا " بصورت رایگان انجام شده و هزینه ای را شامل نمی شود .
 
1- ارائه محصول با کیفیت بالا و قیمت رقابتی در بازار ( در صورت تشخیص واحد فنی این فروشگاه ، پذیرش کالا جهت ارائه در فروشگاه نیازمند تست فنی می باشد . )
2- ارائه مشخصات فنی و کاتالوگ محصول جهت بررسی
3- تضمین اعلام تغییرات قیمتی در کمترین زمان ممکن
4- ارائه مطالب و اطلاعات فنی کاربردی جهت ارائه به مشتریان محترم

 
جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه همکاری
با شماره 35414106 -051  تماس حاصل فرمایید .
 
نماد اعتماد
 
 
جستجو
 
 
محک ، طنین عشق ورزی
 
 
تبلیغات
 
 
خبرهای تکنولوژی
 

فلومتر پیتوت چیست؟
فلومتر پیتوت یا  لوله پیتوت یک ابزار اندازه گیری سرعت سیال می باشد. این دستگاه دارای دو پورت ورودی، یکی در امتداد جریان برای اندازه گیری فشار کل و دیگری عمود برآن جهت اندازه گیری فشار استاتیکی می باشد. با اندازه گیری این دو فشار و محاسبه اختلاف آن دو ، میزان فشار دینامیکی به دست می آید.

به دلیل اینکه سرعت در جاهای مختلف لوله متفاوت است، پورت ورودی اندازه گیری فشار کل باید در نقطه ای قرارگیرد که سرعت اندازه گیری برابر سرعت متوسط در سطح مقطع باشد. به همین دلیل برای به دست آوردن نتایج دقیق تر نوع دیگری از این وسیله به نام پیتوت چند پورتی را که از مقاطع مختلف سیال نمونه گیری میکند، به کار می برند. از موارد کاربرد این نوع پیتوتها، در اندازه گیری فلوی سیالاتی است که دارای دبی بسیار متغیر و ضربه ای است.

مزایای فلومتر پیتوت

  • نیاز به کالیبراسیون ندارند
  • هزینه نسبتاً پایین
  • افت فشار کم
  • ساختمان ساده فلومتر
  • نصب راحت
  • تنها یک سوراخ برای نصب فلومتر نیاز است

معایب فلومتر پیتوت

معایب این دستگاه ها این است که به مرور زمان و با مسدود شدن پورت ها، خطاء در اندازه گیری فشار ایجاد می شود، به همین دلیل این دستگاهها موارد کاربرد محدودتری هستند.

منبع : http://icesi.ir

تاریخ: ‎۱۳۹۶/۰۳/۰۲ ۱۰:۲۱
گروه: اخبار تکنولوژی
نویسنده: مهدی توانا


 
مقايسه کالاها
 
مقایسه
نام کالا  
 
زندگی نامه مشاهیر برق
 

پرفسور محمد باقر منهاج از سوی موسسه ISI به عنوان دانشمند نمونه در سال 2004 انتخاب شدند. ایشان فوق دکترای مهندسی کنترل از دانشگاه ایالتی اوکلاهاما دارند و در سال 1993 از ایالت متحده به دعوت دانشگاه امیرکبیر به ایران آمدند. تعداد مراجعات به مقالات علمی دکتر منهاج در مجلات ISI عمده ‌ترین علت انتخاب وی به عنوان دانشمند نمونه سال 2004 می ‌باشد. سیستم‌ های کنترل، ‌سیستم‌ ها و فیلترهای تطبیقی و هوش محاسباتی از عمده‌ ترین محورهای تحقیقاتی وی در چند سال اخیر می ‌باشد.
دکتر محمد باقر منهاج متولد رشت است و تحصیلات خود را تا پایان دوره متوسطه در همین شهر گذرانده و آنگاه با شرکت در امتحان اعزام دانشجو به خارج توانسته برای ادامه تحصیل به غرب برود. او می گوید: بورسیه نبودم. بلکه پدر و مادرم مجاز بودند، مخارج تحصیلم را از همین جا بپردازند. مدتی آلمان بودم و سپس به آمریکا رفتم.
این استاد 49 ساله به سختی همین مختصر را درباره گذشته اش می گوید: " بهتر است درباره آینده صحبت کنیم تا گذشته . دانشگاههای ما پر است از استعدادهایی که اگر شکوفا شود، می تواند افتخارات بیشماری را برای ایران به بار آورد. "
او مطالعاتش را که عنوان دانشمند سال را برایش به ارمغان آورده، حاصل کوشش دسته جمعی می داند. " کارهایی را که انجام دادیم با کمک دانشجویان دوره فوق لیسانس و دکترا انجام شد. اگر افتخاری هم باشد، متعلق به این دانشجویان است. به گفته وی موسسه ISI موسسه ای است که پژوهش های متفاوت در همه رشته های علمی را بررسی می کند و در واقع نوعی موسسه استاندارد کارهای علمی - پژوهشی در دنیا به حساب می آید. " کارهای علمی - پژوهشی را نمره بندی می کنند و هر سال در هر رشته یکی انتخاب می شود. "
دکتر منهاج سه سال اخیر را در دانشگاه اوکلاهامای آمریکا گذرانده، با این حال از سال 1993 همکاری خود را با دانشگاه امیرکبیر شروع کرده و پژوهش های علمی خود را در دوره فوق دکترا آغاز کرده و انتشار مجموعه مقالاتی در نهایت او را به عنوان دانشمند 2004 معرفی کرده است.شاید جذاب تر از انتخاب دکتر منهاج، رشته تحقیقی و پژوهشی او باشد. " سیستم های کنترل، سیستم ها و فیلترهای تطبیقی و هوش محاسباتی." به زبان دیگر با مدل کردن مغز یک انسان خبره و تصمیم گیر، نوع محاسبات کمی و ساختار مغز او طراحی شده و در نهایت سیستمی با قابلیت های محاسبات تکاملی و تصمیم گیری پدید می آید. این سیستم ها در ربات های هوشمند و دستگاه های مختلفی در جامعه کارایی دارد. به زبان ساده تر دانشمند ایرانی در صدد طراحی ربات های پیشرفته با قدرت تصمیم گیری است. دکتر منهاج وعده می دهد: " این کارهای تحقیقاتی ما است و در آینده هم تلاش می کنیم از این تحقیقات استفاده کنیم و بتوانیم از آن در مسیرهای دیگری استفاده کنیم." این تحقیقات در مسیرهایی مانند مدلسازی ژن سرطانی قرار می گیرد من معتقدم این سیستم ها به شکلی طراحی می شوند که یک وظیفه را انجام بدهند، نه فقط حل یک موضوع خاص ". به اعتقاد دکتر منهاج رفتارها و کارهای انسان می تواند مدل قرار گیرد و سیستم های هوشمند از روی آنها طراحی می شود . دانشمند ایرانی می گوید: این طرح ها بیشتر از دانشکده منتفع می شود تا شخص. پس از آن نیز بیشتر مورد استفاده دانشکده قرار میگیرد .
 دکتر، عاشق زادگاهش رشت است. اما بزرگترین آرزوی دانشمند سال 2004 پیشرفت دانشجویان است: " بزرگترین آرزویم این است که دانشجویان ما از ما بهتر شوند ."
شاید به همین دلیل است دکتر منهاج بیشترین وقتش را با دانشجویان می گذراند و به همین دلیل دانشجویان جوانش در سال های بدو تدریسش بیش از دیگران او را باور کردند، با این حال او از در جا زدن در نحوه تدریس در ایران گله مند است." خارج از ایران هر چند سال در شیوه تدریس بازنگری می شود."
به اعتقاد او دانشجو هم می تواند به استادش یاد بدهد، به این شرط که باور کنیم دانشجویان نباید فقط شنونده سخنان استادشان باشند. او نوعی مکانیزم مشارکت در کلاس را پیشنهاد می کند که می تواند برای دانشجویان انگیزه ایجاد کند مهمترین مساله، به وجود آوردن انگیزه و خود باوری در دانشجویان است."

تاریخ: ‎۱۳۹۳/۰۲/۱۳ ۱۶:۱۳
گروه: زندگینامه مشاهیر برق
نویسنده: مهدی توانا


TEST BALA